top of page

Dornova metoda - oprav se sám

Zuzana Prouzová, Jana Peterková, Kateřina Malečková, Alex Kling
Osteopatie_edited.jpg
-

Autor

Zuzana Prouzová, Jana Peterková, Kateřina Malečková, Alex Kling

Doporučení prodejní cena

298 Kč

Vydání

1. vydání, 2024

ISBN

978-80-88395-27-0

EAN

9788088395270

Barva

barevná, s fotografiemi a ilustracemi

Formát

vázaná

Počet stran

128

Dornova metoda pohybový systém jídlo baňkování & moxování
Anotace

Dornova metoda Plus vyrostla z původní, základní DM a dotvořila ji tak zásadním způsobem, že se už jedná o svébytnou, manuální techniku práce s tělem, a nejen s ním. Jak sama autorka poznamenává: „Díky tomu, jak s tělem zacházíme, dochází v průběhu života k mechanickým posunům kloubů a kostí, proč by se nemělo podařit to stejnou cestou vrátit zpět? A je okouzlující, jak snadno se to ve většině případů daří.“

Zatímco první kniha Zuzany Prouzové „I ty můžeš“, která vyšla v r. 2011, byla napsána jako studijní pomůcka pro účastníky kurzů a seznámení veřejnosti s podstatou metody, je tato druhá kniha určena zejména lidem, kteří si chtějí pomoci sami. Je to srozumitelný a jednoduchý návod na „opravu“ vlastního těla a pomoc při bolestech pohybového aparátu. Spoluautoři Jana Peterková, Karolína Malečková a Alex Kling, prozradí základy o bylinách, psychosomatice a souvisejících technikách.

Dnes už je Dornova metoda Plus díky svým výborným výsledkům známá a oblíbená nejen u laické veřejnosti, ale je uznávaná i v lékařských kruzích. Mnoho nemocnic si pro svá rehabilitační oddělení objednává semináře DM Plus, kde se skvěle propojuje alternativní a klasická západní medicína.

Jak vypadá titul uvnitř?

Podívejte se na obsah titulu nebo ukázkovou kapitolu.

Maloobchodní prodej

Odběr našich novinek

Chcete dostávat informace o nových titulech? Nechte si je posílat přímo do vašeho e-mailu.

Děkujeme vám za odběr novinek.

bottom of page