top of page

Medical Running

Christian Larsen, Sandra Zürcher, Joachim Altmann
Osteopatie_edited.jpg
-

Autor

Christian Larsen, Sandra Zürcher, Joachim Altmann

Doporučení prodejní cena

499 Kč

Vydání

1. vydání, 2021

ISBN

978-80-87419-98-4

EAN

9788087419984

Barva

barevná, s fotografiemi a ilustracemi

Formát

B5, měkká vazba šitá

Počet stran

344

pohybový systém jídlo
Anotace

V této knize vám je popsán ideální návod na anatomicky správný běh pro začátečníky i profesionály podle metody Spiraldynamik.\n\nBěh je přirozený pohyb, který udržuje v kondici tělo i ducha a zajišťuje aktivní odpočinek a dobrý spánek. Pravidelný běh je nejlepším prostředkem proti stárnutí. Je nejjednodušším a nejúčinnějším lékem na onemocnění spojená s nedostatkem pohybu. Do běžeckého stylu se často vkrádají chyby, které vedou k fyzickým potížím.


  • Běžet bez bolesti: Z analýzy běhu zjistíte, které části těla zatěžujete nesprávně. Poznáte 12 zlatých pravidel běhu bez zranění a naučte se je správně využívat.

  • Běžet rychleji: Prostřednictvím cílevědomého a pravidelného tréninku využijete obratnost. Správné anatomické pohyby při běhu rovněž zvyšují jeho hospodárnost. Naučíte se běhat rychleji s vynaložením menší síly.

  • Běžet déle: Díky správné běžecké technice a technice flow si zlepšíte vytrvalost. Můžete se pak běhu věnovat až do vysokého věku a výrazně si tak prodloužíte svůj aktivní život.

Jak vypadá titul uvnitř?

Podívejte se na obsah titulu nebo ukázkovou kapitolu.

Maloobchodní prodej

Odběr našich novinek

Chcete dostávat informace o nových titulech? Nechte si je posílat přímo do vašeho e-mailu.

Děkujeme vám za odběr novinek.

bottom of page