top of page

Novinka: Dornova metoda - oprav se sám

Vydali jsme zcela novou knihu: Dornova metoda - oprav se sám. Jde o české autorské dílo autorů Zuzany Prouzové, Jany Peterkové, Kateřiny Malečkové a Alexe Klinga. V rámci našeho velkoobchodu od nás již možná odebíráte předchozí knihy Zuzany Prouzové Dornova metoda - i ty můžeš.Anotaci, obsah, ukázkovou kapitolu i několik ukázkových obrázků z knihy najdete na naše webu.


  • Doporučení prodejní cena: 298 Kč

  • 1. vydání, 2024

  • EAN: 9788088395270

  • ISBN: 978-80-88395-27-0

  • Téma v knize: Dornova metoda, pohybový systém, jídlo, baňkování & moxováníZatímco první kniha Zuzany Prouzové „I ty můžeš“, která vyšla v r. 2011, byla napsána jako studijní pomůcka pro účastníky kurzů a seznámení veřejnosti s podstatou Dornovy metody, je tato druhá kniha určena zejména lidem, kteří si chtějí pomoci sami. Je to srozumitelný a jednoduchý návod na „opravu“ vlastního těla a pomoc při bolestech pohybového aparátu. Spoluautoři Jana Peterková, Karolína Malečková a Alex Kling prozradí mj. i základy o bylinách, psychosomatice a souvisejících technikách.


V případě zájmu o přímý velkoobchodní odběr můžete tuto a další naše knihy objednávat na e-mailové adrese info@nakladatelstvipoznani.cz.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page